Ansatte i Fagopplæring

Det er 11 ansatte i Fagopplæring i Seksjon for kompetanse og integrering

Koordinator Fagopplæringen

Henrik Thoreby

Koordinator Fagopplæring

henrik.thoreby@telemarkfylke.no

Henrik er fagrådgiver for de fleste fagene i Bygg og anleggsteknikk, men ikke for tømrerfaget.

Fagrådgivere

Edle Cecilie Rød

Fagrådgiver for Håndverk, design, produktutv., Frisør, blomster, interiør, eksponeringsdesign, Restaurant og matfag, Helse og oppvekst.

edle.cecilie.rod@telemarkfylke.no

941 41 997

Edle er fagrådgiver for lærefagene innen programområdene: Håndverk, design, produktutv., Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign, Restaurant og matfag, Helse og oppvekstfag.

Henrik Thoreby

Fagrådgiver for Bygg- og anleggsteknikk, utenom Tømrerfaget

henrik.thoreby@telemarkfylke.no

900 77 865

Henrik er fagrådgiver for de fleste fagene i Bygg og anleggsteknikk, men IKKE Tømrerfaget. Henrik er også koordinator for Fagopplæring.

Jarle Christoffersen

Fagrådgiver for Elektrofagene og Tømrerfaget.

jarle.christoffersen@telemarkfylke.no

945 05 778

Jarle er fagrådgiver med ansvar for  Elektrofagene og Tømrerfaget (innen Bygg- og anleggsteknikk).

Jeanne M. Finsrud

Fagrådgiver for Salg, service og reiseliv, og Informasjonsteknologi og medieproduksjon.

jeanne.m.finsrud@telemarkfylke.no

920 68 042

Jeanne er fagrådgiver med ansvar for programområdene Salg, service og reiseliv, og Informasjonsteknologi og medieproduksjon. Hun har også ansvar for prøvenemnder.

Ranveig Haglund

Fagrådgiver for Naturbruk og Teknologi og industrifag.

ranveig.haglund@telemarkfylke.no

411 82 041

Ranveig er fagrådgiver med ansvar for lærefagene innen utdanningsprogrammene Naturbruk og Teknologi og industrifag.

Rådgiver

Kristin Ekmann

Rådgiver

kristin.ekmann@telemarkfylke.no

Kristin har ansvar for konsernprogrammene

Merkantilt ansatte

Unni Skjortnes

konsulent

unni.skjortnes@telemarkfylke.no

91147656

Unni er konsulent med ansvar for lærekontrakter, og kan bistå med Vigo bedrift. Jobber også med utdeling av fag-/svenne og kompetansebrev.

Karin Baugerød

Konsulent

karin.irene.baugerod@telemarkfylke.no

952 81 376

Karin har ansvaret for oppmelding til fag- og svenneprøve, utstedelse av kompetansebevis

Berit Oldrup Gundersen

Konsulent

berit.gundersen@telemarkfylke.no

40904393

Berit har ansvar for honorering for prøvenemnder.

Berit Oldrup Gundersen

Konsulent

berit.gundersen@telemarkfylke.no

40904393

Berit har ansvar for honorering for prøvenemnder.

Lærlinger

Foreløpig ingen lærling

Prøvenemnd

Linn Helene Gjertvik

Prøvenemndsleder i helsearbeiderfaget

linn.helene.gjervik@telemarkfylke.no

452 83 866

Linn Helen er prøvenemndsleder i Helsearbeiderfaget.

Publisert: 15.11.2019 Oppdatert: 08.02.2024 kl.16:55